צילומי חאלקה נעשים בסטודיו או בחוץ, בחיק הטבע.  הילד הגיע לגיל 3 והגיע הזמן להסתפר. כל ילד בהתאם לאופיו ולהעדפותיו, הצילומים הם זמן הכיף שלו, לפני התספורת. לצילומים מצטרפים גם בני המשפחה וזהו זמן איכות משותף אידיאלי. האפשרויות מגוונת, יכולים להיות צילומים מושקעים, בשילוב אביזרים שונים, שובבים בחוץ או אמנותיים בסטודיו. רגע לפני שגוזרים את התלתלים, אתם מוזמנים לקרוא על יום צילומים חווייתי ובלתי נשכח.

מה צריך לדעת על צילומי חאלקה?

הילד המתוק, שרק אתמול נולד, הגיע כבר לגיל 3. יש לו שיער מהמם ובקרוב תגיע התספורת הראשונה. זה הזמן להנציח את הילד היפה עם המראה המקסים ושופע השיער. זו גם הזדמנות לצילומי משפחה משותפים, הכל בחבילה אחת.

אפשר לעשות צילומים בטבע, עם אור טבעי שמוסיף עניין לצילום. ברקע גוונים שונים של ירק ופרחים, שפת הים או כל מקום אחר שאוהבים. צילומים בחיק הטבע הם גם אפשרות לשאוף אוויר צח ולצלם את הילד חופשי, מאושר ומחייך.

צילומי חלאקה יהיו מזכרת מושלמת למראה הילד עם השיער הארוך. כל המשפחה יכולה להצטרף לצילומים כי את השמחה צריך לחלוק עם כל מי שאוהבים.

בחירת המשפחה לגבי החלאקה

המשפחה בוחרת היכן לעשות את הצילומים ומה יהיה סגנונם. יש המעדיפים צילומי חאלקה בגוון מסורתי ומוסיפים סמלי יהדות כגון כיפה, טלית וציצית. יש כאלו הבוחרים סגנון חופשי הדומה לצילומי משפחה רגילים בבילוי משותף.

יש גם את אלו המעדיפים את סגנון הבוק, צילומי סטודיו מסוגננים.  העיקר שיום הצילומים יהיה מהנה וכיפי ותישאר ממנו מזכרת מקסימה.

איך מומלץ לעשות צילומים?

כדאי לצאת לצילומי חוץ כשעתיים לפני שקיעת החמה, שעות בהן השמש איננה קופחת. רצוי לא להאיץ בילד ולהיות נינוחים איתו. שיאכל וישן לפני שיוצאים איתו לצילומים. מומלץ לעשות את הצילומים באזור שאין בו יותר מדי תנועת אנשים. כך ירגיש הילד בנוח ודעתו לא תוסח יתר על המידה.    

צילומי חאלקה לא מומלץ לעשות קרוב מדי וגם לא רחוק מדי. ולצלם בגובה העיניים, ממש בגובה הילד. במידה והילד לא משתף פעולה, מומלץ לתת לו להתעסק בענייניו ולצלמו תוך כדי כך. בטוח יצאו תמונות מהממות.

חשוב גם לתת לילד להרגיש שהוא חלק מהעשייה, לשתף אותו ולשאול לדעתו. הוא ישתף פעולה הרבה יותר ברצון. כדאי לקחת שני סוגי לבוש, יומיומי וחגיגי ולעשות מגוון תמונות עם סוגי הלבוש השונים.