חברת ניקיון לאחר שיפוץ

חשיבות ניקיון אחרי שיפוץ

שיפוץ דירה הוא אחד הצמתים החשובים בחיים של משפחה, אך לאחר שיפוץ הדירה היא מלאת לכלוך רב במיוחד. רצפות הבית מלאות באבק רב, כתמי צבע על הקירות מסיוד הבית, חלונות מלוכלכים מאבק, נסורת בתוך הארונות והלכלוך הכי קשה להסרה הוא הלכלוך של הרובה במרצפות, וכפי שהבנתם מדובר בדירה מלוכלכת מאד. יש אנשים החושבים לעצמם כי כדאי לחסוך את הכסף בהזמנת חברת ניקיון לאחר שיפוץ , ולנקות לבד את הבית, אך למשל ניקוי הרובה דורש חומרי ניקוי מקצועיים, שאינם נמצאים בשימוש אצל האדם הפרטי. כמו כן לאחר שבוודאי השיפוץ גרם למשפחה להתנתק משגרת החיים אין זה הוגן כי הם ידרשו לנקות את הדירה, וכמובן ניקיון שלך טוב ככל שיהיה אינו משתווה לניקוי של חברת ניקיון לאחר שיפוץ. בנוסף לכך חברת ניקיון לאחר שיפוץ מגיעה עם אנשי מקצוע מומחים,  ומכשור חדשני ומנקה את הבית בחומרי מיוחדים שישמרו את הדירה שלך נקיה לאורך זמן. אז מה צריך לדעת לפני שבוחרים חברה זו .

 הכללים לבחירת חברה שתנקה לך את הבית שינוי הבית?

  • שנות ותק

חשוב מאד לברר את הניסיון שיש לחברת ניקיון לאחר שיפוץ. ודאו כי לאנשים שינקו לכם את הבית שאתם בוחרים יש מספר שנות ניסיון והתמחות בתחום הניקיון, שאתם צריכים, וכן בררו על המלצות באתרי האינטרנט ואצל מכרים.

  • מחיר נמוך

יש להיזהר מפירמות , המציעות לכם מחיר נמוך במיוחד. לעיתים חברות אלו לאחר שתשכרו את שירותיהן יעלו את המחיר בשל הטענה כי המחיר לא כלל את מכונת הפוליש או את עלות חומרי הניקיון או שחברות הניקיון הללו אינן משתמשות בחומרי ניקוי תקניים דבר העלול  לגרום נזק לדירה.

  • המחיר

כדי לדעת אם המחיר זול מאד או יקר מידי יש להבין ישנם פרמטרים רבים לפיהם כל אגודה שמנקה בתים קובעת את המחיר ביניהם ניתן למצוא את שטח הדירה, כמות החדרים,  כמות הלכלוך בדירה, ודירה ריקה או מרוהטת. ניתן לדוגמא מחיר ניקוי של דירה שלושה חדרים 1000-1400 שקלים. ניקיון ופוליש בדירה לא מרוהטת

חובה על חברת ניקיון אחרי שיפוץ לבקר בדירה לפני הגשת הצעת מחיר, לפיכך פירמה הנותנת הצעת מחיר בטלפון היא לא אמינה.

  • כיסוי ביטוחי

כיסוי ביטוחי הוא חשוב וחשוב לדרוש מפירמה זו כיסוי ביטוחי צד ג כדי לפצות במקרה של נזק.

אם תעמדו בכללים האלו תוכלו לבחור את הפירמה הטובה ביותר. כמו כן יש לדעת כי מחיר זול  מראה על שימוש בחומרים שאינם איכותיים ועל עבודה שאינה יסודית כמו שאנשים חכמים נוהגים לומר שהזול הוא היקר והיקר הוא הזול לפעמים כדאי לשלם מחיר יקר יותר כדי לזכות בעבודה מושלמת.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*