הגבלת חשבון בנק

הגבלת חשבון בנק – מה המשמעויות של הכרזה זו?

אי אפשר לנהל היום עסק או אפילו משק בית מבלי חשבון בנק. אמנם אף אחד לא אוהב את הבנקים אך בלעדיהם חיינו היו הרבה יותר קשים ומורכבים ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. ואתם יודעים מה אפילו אם אתם מנהלים עסק ללא חשבון בנק ומצליחים איכשהו להסתדר סביר מאוד להניח כי אף לקוח, שותף, ספק או גורם כלשהו לא ירצה לעשות אתכם עסקים אם אין לכם חשבון בנק.
גם אנשים פרטיים ללא חשבון בנק יתקשו לקבל משכורת, לשלם לגנים, לשלם על חוגים ואפילו לערוך קניות בסופר. לכן לא נגזים אם נאמר כי הזכות לחשבון בנק היא זכות שכל אזרח ישראלי צריך ליהנות ממנה ללא הבדל דת, גזע או מין. על כן ההכרזה של הבנק על החשבון שלכם כמוגבל יכולה להיות הרת אסון ולפגוע בכם קשות בין אם אתם אנשים פרטיים ובין אם אתם בעלים של עסק.
הגבלת החשבון פוגעת בנו באופן קשה ומשפיעה עלינו בצורה דרמטית וזהו משהו שכל אחד צריך לקחת בחשבון אם הוא רוצה לחיות באיכות חיים גבוהה ולא לחשוש כל הזמן מהצעדים של מנהל הבנק או של הפקידים בבנק.

הגבלת חשבון בנק – האם הבנק תמיד צודק בהכרזה זו?

אתם חייבים להבין כי לא כל צעד שהבנק מבצע הוא בהכרח חוקי ונכון. נכון הבנק הוא אולי הגוף החזק ביותר במשק אך אין זה אומר כי אי אפשר לנצח אותו.הגבלת חשבון בנק
לרוב חשבון בנק מוגבל יוגבל כאשר אתם חוזרים כמה צ'קים שלכם תוך שנה. אך עליכם להבין כי אם הצ'ק חוזר למרות שהיה סיכום ביניכם ובין הבנק שלפיו אתם יכולים לפרוץ את מסגרת האשראי אזי זה אומר כי הבנק לא יכול להכריז עליכם כפושטי רגל.
על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי גם הבנק טועה ואפילו פעמים רבות ולא צריך להשלים עם הקביעות שלו ולקבל אותם כחוקים וקביעות שאין לערער עליהן.

הגבלת חשבון בנק – כיצד ניתן להילחם בהכרזת הבנק?

אז כיצד נוכל להילחם בבנק? כיצד נוכל להילחם בגוף כל כך חזק?
אם כן עליכם להבין כי בזירה המשפטית כולם שווים ובבית המשפט הבנק אינו נהנה מזכויות עודפות עקב גודלו או העושר שלו.
על כן פניה אל עורך דין פשיטת רגל איכותי ומקצועי יכולה מאוד לסייע לכם להילחם בבנק ולאפשר לכם להפוך את החלטתו על הכרזתכם כבעלי חשבון מוגבל.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*