חשבון מוגבל

חשבון מוגבל – מה המשמעות של כך?

הבנקים הם אחד הגופים החזקים ביותר במשק הישראלי ויש שיגידו החזקים ביותר. זה בכלל לא משנה כי רק בשנות ה-80 הבנקים סבלו מנפילה איומה אשר סיכנה את כל המשק הישראלי כיום כוחם של הבנקים הוא עצום כאילו לא למדנו כלום מן העבר.
כך אנחנו רואים כי לבנק יש כוח לפגוע באזרח הפרטי ולהקשות עליו מאוד את החיים. עובדה זו באה לידי ביטוי ביכולת של הבנק להכריז על חשבון של אזרח פרטי כמוגבל. הכרזה זו נושאת בחובה המון קשיים לאותו אדם והיא יכולה להיות הרת אסון בשבילו. ההכרזה על חשבון כמוגבל למעשה אומרת כי מספר צ'קים של אותו אדם לא כובדו בפרק זמן קבוע ועל כן לא ניתן לסמוך על הצ'קים של אותו אדם.
אם הכריזו על החשבון שלכם כמוגבל אתם מצויים בבעיה קשה ביותר העלולה להוביל אף לסגירת העסק שלכם מכיוון שלא תקבלו יותר אשראי מן הבנק וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. לכן ההמלצה שלנו היא לעשות כל מאמץ בכדי שהחשבון שלכם לא יוכרז כמוגבל ולנסות להימנע מכך בכל דרך.
הקדימו תרופה למכה וודאו כי אתם לא נכנסים לתסבוכת הזאת הקרויה חשבונות מוגבלים מכיוון שהיא יכולה להרוס את חייכם.

חשבון מוגבל – האם הבנק תמיד צודק בהחלטות שלו?

למרות האמור בפסקה הקודמת לא פעם ולא פעמיים חשבון מוכרז כמוגבל בגלל טעות בנקאית כלשהי ועל כן לא תמיד יש דרך להימנע מההכרזה על חשבון מוגבלחשבון מוגבל
עליכם להבין כי הבנק ממש לא צודק בכל החלטה שלו וכי לכם יש כלים משפטיים להתמודד עם ההכרזה שלכם כחשבון מוגבל. כך לדוגמא אם השתרש נוהג במהלכו הבנק מתיר לכם לפרוץ את מסגרת האשראי שלכם וזאת מתוך ידיעה שמהר מאוד תכניסו כסף לחשבון שלכם אך יום בהיר אחד מחליט פקיד חדש לשנות זאת, הרי שיש לכם עילה לעתירה כנגד התנהגות הבנק וכנגד ההכרזה שלו על החשבון שלכם כמוגבל ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון.

חשבון מוגבל –  – פנו אך ורק אל עורך דין המתמחה בכך

כמובן שאם אתם לא עורכי דין אתם חייבים ייעוץ משפטי במלחמתכם בבנק וזאת בכדי להבטיח כי בית המשפט יקבל את עתירתכם.
לכן אנחנו ממליצים לכם לפנות אך ורק אל עורך דין המתמחה בנושא של חשבונות מוגבלים ואשר יוכל לסייע לכם לטפל בבעיה הזאת בדרך הטובה ביותר שיש.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*