גיבוש לצוות קטן

במה היא שונה מפעילות לצוות גדול?

אם ניהלנו בעברנו צוות אנחנו בטח מבינים כי יש הבדל מהותי בין צוותים בגדלים שונים. כאשר מדובר על צוותים הגודל כן קובע ומשפיע בצורה ניכרת על צדדים רבים בחברה. ראשית כל העבודה בצוותים קטנים הרבה יותר צמודה אחד אל השני ומחייבת היכרות מעמיקה בין חברי הצוות. כשיש איחוד במקום העבודה והעובדים עברו גיבוש לצוות קטן הם יהיו יותר יעילים והעבודה תתבצע במהירות הרבה יותר גדולה.

בגלל סיבות אלו גם חברות גדולות וענקיות מעדיפות שיהיו בהן צוותים קטנים וכך העבודה תתבצע בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית. אך בכדי להבטיח כי העבודה בצוות קטן תהיה יעילה אנחנו חייבים להשקיע בצוות וביחסי האנוש בו. אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי שחברי הצוות יסתדרו זה עם זה ויעבדו יחדיו אל עבר המטרה המשותפת.

רק עם היחסים בתוך הצוות יהיו טובים נוכל להבטיח כי העבודה תתנהל כראוי. כחלק מכך אנחנו צריכים לערוך פעילות גיבוש לצוות לצד סדנאות לעובדים וכך לשפר את היחסים בתוך הצוות. אל תשאירו את הדברים תלויים באוויר או למזל והשקיעו בעובדים שלכם, אנחנו מבטיחים לכם כי הדבר ישתלם לכם בענק.

פעילות גיבוש לצוות קטן – התאימו את הפעילות לעובדים

שימו לב עלינו לחשוב היטב איזה פעילות נעשה לעובדים, אנחנו צריכים להכיר את העובדים שלנו ולדעת ממה הם יעבדו. עלינו למצוא גיבוש לצוות קטןפעילות אשר תלמד אותם כיצד לשתף פעולה, כיצד לעבוד יחדיו, כיצד להקשיב ולדבר ועוד.

רק כך נבטיח כי הפעילות תישא פרי. עלינו גם להתאים את אופי הפעילות לאופי הצוות שלנו. כך נבטיח כי לפעילות תהיה השפעה וכך נבטיח כי נקרב בין העובדים שלנו וניצור יחסים טובים בצוות. עלינו לחשוב מחוץ לקופסא ולבחור פעילות שתאתגר את העובדים, תעניין אותם ותיצור עליהם רושם וכך נבטיח כי הם יפיקו את הטוב ביותר מעפילות הגיבוש שאנו עורכים להם.

פעילות גיבוש לצוות קטן – מדוע כל כך כדאי לבחור במחוץ לקופסא?

אם אתם רוצים לעשות סדנאות למנהלים, פעילות גיבוש לצוותים קטנים או גדולים אתם חייבים להכיר אתנו. מחוץ לקופסא היא מפתחת משחקי שולחן מקוריים המחייבים מחשבה עמוקה מצד המשתתפים בהם.

באמצעות המשחקים של מחוץ לקופסא אתם יכולים ללמד את העובדים שלכם המון וגם לגבש את העובדים ולהפוך אותם ליותר מלוכדים. מדובר בפעילות מדהימה עם ערך עצום היכול לשדרג את היחסים בחברה שלכם וללמד את העובדים שלכם המון.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*