לומינס

העולם שייך לצעירים ולכן כולם רוצים להיכנס לקטגוריה זו. אך מה לעשות שאנו מתבגרים מיום ליום, ועל פי הנראות החיצונית שלנו, אפשר להעריך את גילנו שעבר כבר מזמן את גיל הצעירים.

מסתבר שיש דרך נפלאה המצעירה את הפנים שלנו, ומעניקה להם מראה צעיר הרבה יותר מגילנו. מילת הקסם היא לומינס. סדרה של מוצרי קוסמטיקה ייחודיים שפותחה לאחרונה במעבדות המחקר של ג'נס גלובל.

מחקרים שנערכו בשנים האחרונות בנושא התחדשות התאים בגוף, הגיעו לפריצת דרך חוצה גבולות שהפתיע גם את החוקרים. בניסויים הללו, הופרדו בטכנולוגיה חדשנית תאי הגזע בגוף ומהם הופקו 248 גורמי גדילה. כל אחד מגורמי הגדילה הללו מבצע פעולות צמיחה בתאים שונים, גורמים לו להתחדשות ולהצערה. גיל העור נראה צעיר בהרבה מגילם האמתי של המשתמשים במוצר. פעולתם של 248 תאי הגזע יחד יוצרת אפקט ייחודי של התחדשות העור בבת אחת,

המוצר החדשני לומינס של ג'נס גלובל מעורר הדים רבים בכל העולם ונכתבו עליו כבר עשרות כתבות במדיה הכתובה, באינטרנט, ברשתות החברתיות ובערוצי הטלוויזיה בכל העולם. אין טוב ממראה עיניים, העולם רואה את הפנים לפני ואחרי השימוש בלומינס, והוא מוכה בתדהמה.

לומינס הוא נושא הדגל בעידן חדש בתחום הקוסמטיקה, עידן שבו אפשר למרוח קרם או סרום איכותיים ותוך פרק זמן קצר לקצור מחמאות ברחוב, בעבודה ובקרב המשפחה כי כולם מופתעים לראות שהפנים שלך נראות צעירות הרבה יותר מגילך הביולוגי.

יתרונותיו של המוצר פורטו והופצו ברחבי העולם, הדרישה לרכישת מוצרי הקוסמטיקה לומינס היא עצומה והמפעלים היצרניים מתקשים לספק בזמן את מלוא ההזמנות לאור הביקוש הרב.

השימוש בלומינס מבטל את הצורך בניתוחים פלסטיים, ובהזרקות של בוטוקס, חוסך לנו הן את העלויות היקרות של הניתוחים הללו, והן את כל הכרוך בניתוחים, הכנות לניתוח הכוללות פגישות רבות עם הצוות ועם המרדימים, עריכת סדרה ארוכה של בדיקות, סיכונים כמו בכל ניתוח ובכל הרדמה, ותקופת החלמה ארוכה שבה אי אפשר לתפקד בבית ולבצע את המטלות היום – יומיות, אי אפשר להגיע לעבודה ותקופת ההיעדרות המינימלית היא כמה שבועות. בפעולות פשוטות של מריחת קרם ייחודי או סרום איכותי נוותר על מסלול זה של ניתוחים.

את ערכת לומינס אפשר לרכוש רק באתר האינטרנט של החברה היצרנית שהיא גם המשווקת הבלעדית של סדרת המוצרים האלה. היצרנים מודעים היטב לאיכות המוצרים שבידם ולכן מאפשרים ללקוחות לרכוש את המוצרים לתקופת התנסות באתר האינטרנט של החברה. אם הלקוחות לא יהיו מרוצים מהמוצרים, יוכלו להחזירם ולקבל את כספם בחזרה.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*