פריצת דלת טרוקה

מוראד מנעולים היא חברה וותיקה העוסקת בכל הקשור לפריצת מנעולים, פריצת דלת טרוקה, פריצה לדלתות רכבים, פתיחת כספות, החלפת מנעולים ועוד.

פריצת דלת טרוקה היא אחת מהסיטואציות הלא נעימות שאנו חווים. תמיד זה קורה בזמן הכי לא נוח, כשאנחנו ממהרים להגיע למקום מסוים בשעה שנקבעה לנו וברור לנו שלא נגיע במועד. תחושת אי נעימות מציפה אותנו ואנו עושים כל שניתן כדי לפתור את הבעיה מהר ככל האפשר.

בחורף האחרון, קיבלנו קריאת שרות מדיירת שיצאה לנקות את רחבת הכניסה לדירה, פתאום נשבה רוח חזקה ודלת הכניסה לדירה נטרקה בחוזקה. הלקוחה נותרה אובדת עצות מחוץ לדלת, ללא יכולת להיכנס לדירה ולמובן ללא טלפון נייד כדי להזעיק עזרה.

מזל שיש שכנים טובים בבניין, אחת השכנות אפשרה לה להשתמש בטלפון הסלולרי שלה. היא חיפשה במהירות באינטרנט פורץ דלתות מהסביבה, התקשרה אלינו ומנעולן שלנו יצא אליה תוך כמה דקות.

המנעולן, שהוא בעל ניסיון רב בפריצת דלת טרוקה, ביצע בירור ראשוני קצר כדי לוודא שאכן מדובר בבעלת דירה ולא מדובר בפורצת. ומהר מאד הוא ניגש לעניינים, שלף את כול כלי העבודה שלו והחל לטפל בצילינדר. הוא דפק, לחץ, הזיז, עבד קשה מאד, ולאט לאט ובקור רוח פירק את הצילינדר הפנימי של דלת הפלדה, ויצר אפשרות לפתוח את הדלת.

למוראד מנעולים ניסיון רב בתחום פריצת דלתות, כל המנעולנים העובדים בחברה, למדו בקורסי הכשרה ועמדו במבחנים ולכן הם בעלי תעודת מנעולן. הידע שלהם כולל עבודת מחשבת של פירוק הצילינדרים, זו מלאכה המתבצעת בסבלנות רבה, צעד אחר צעד עד שהצילינדר מתפרק ואפשר לפתוח את הדלת שנטרקה. הפעולות הללו מתבצעות בדלתות כניסה, בדלתות לחדרים ובדלתות לחדרי אמבטיה ושירותים.

שמה של החברה הולך לפניה ולכן המנעולנים שלנו מבצעים משימות עבור משטרת ישראל, מוסדות ציבור, בתי ספר והרבה מאד לקוחות פרטיים, מספר הלקוחות המרוצים שלנו גדל משנה לשנה.

המוטו שלנו הוא שירות אדיב ומקצועי לכל הלקוחות, בסיטואציה שאנחנו נפגשים בה, מדובר בלקוחות עצבניים וכעוסים שרק רוצים להיכנס הביתה ואחד התפקידים שלנו הוא להרגיע אותם, לתת להם תחושה טובה שהם הגיעו לבעל מקצוע מנוסה שיודע לפתור בעיות מסוג זה ועם טיפ טיפה סבלנות גם הבעיה שלהם תיפתר.

מוראד מנעולים פעילה כבר שנים רבות ומרחיבה כל הזמן את תחומי עיסוקה, המנעולנים שלנו מחליפים צילינדרים, פורצים דלתות רכבים וכספות ומעניקים שירות מקיף בתחום זה.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*