עיצוב בלונים

עיצוב בלונים בחדר

עיצוב בלונים היא אמנות הנרכשת עם השנים, אנחנו בחברתmixballon חושבים כל הזמן על רעיונות חדשים, משדרגים את הנראות ויוצרים חדרים מהממים בעיצוב בלוני מושלם.

חשיבה והחלטה על עיצוב בלונים בחדר

אם אתם חוגגים בקרוב יום ההולדת, יום נישואין או כל אירוע משמח אחר לאדם יקר לכם ואתם מעוניינים לעצב בלונים בחדר, הגעתם למקום הנכון.

חברתmixballon עומדת לשירותכם לביצוע עיצוב בלונים בחדר עם מגוון אפשרויות, שירות אדיב ומקצועי, ניסיון רב שנים ומוכנות לכל אתגר.

בשלב ראשון כדאי לחשוב על רעיון ייחודי המתאים לבעל השמחה, לדוגמה אהבת כדורגל, טניס, ריקוד, שירה וכו' . סביב הרעיון הזה, ייבנה הקונספט ויעוצבו בלונים בחדר.

אם לדוגמה החלטתם לעצב חדר לכבוד יום הולדת 18 של נערה מתבגרת, נציע לכם להציף את רצפת החדר בעשרות בלוני הליום בצבעי אדום ולבן. להצמיד לתקרה 50 בלוני הליום בצבעי אדום לבן, ובכניסה לחדר להציב שער מהמם המורכב מעשרות בלונים בצבעים הללו.

על המיטה, יונח סטנד קטן מבלונים, על הקיר ייעשה כיתוב ענק מבלונים עם שמה של הנערה באדום על רקע בלונים בצבע לבן, ולידו הספרות 18 בצבע כסף.

ברחבי החדר מפוזרים בלוני הליום נוספים בצורת לבבות בצבע אדום.

הגעת נערת היומולדת לחדר

הנערה מגיעה לחדרה, לא מודעת להפקה שבוצעה שם כמה שעות קודם לכן, הדלת נפתחת והיא בשוק טוטאלי עשרות בלונים צצים ועפים בכל פינה, מרוב בלונים לא נוכל ללכת בתוך החדר. אושר גדול מציף אותה, התרגשות עצומה הן שלה, של חברותיה ושל בני המשפחה.

הבלונים הם מוצר משמח, כל אחד יעלה חיוך בראותו בלונים בצבעים מרהיבים ועם הדפסות ייחודיות המתאימות לאירוע.

מוצרים ייחודיים

בשנים האחרונות חלה קפיצה גדולה בכל הקשור לעיצוב בלונים בחדר, קיימים שפע של אפשרויות חדשות, ואפשר לשלב בין המוצרים השונים ולקבל חדר מקושט בצורה מהממת הכולל זרי בלונים וסידורי בלונים במגוון צורות.

החל בכיתוב אותיות על הקיר הכוללת את שם בעל השמחה או האירוע המשמח, ספרות בכל הצבעים או לחילופין עיצוב מבלונים בשני צבעים אוו יותר של גיל היומולדת.

הדפסת בלונים עם כיתוב התואם את האירוע כמו לדוגמה גיוס קל או שחרור נעים.

קשת צבעונית שהיא שער כניסה מלכותי לדירה או לחדר

מעמדים נמוכים או גבוהים מבלונים צבעוניים לפי רצון המזמין

בלוני הליום בצורות שונות כמו פרחים, הבלונים מנופחים בסמוך להגעת בעל השמחה ונותרים מלאים לפחות שמונה שעות.

יום הולדת שמח !

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*